ВажливеПолітика

Великобританія збільшує допомогу Україні

ВеликобританіяУряди Уельсу та Шотландії виділили 100 мільйонів фунтів стерлінгів на військову допомогу Україні. Про це у Twitter повідомив прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

“Уряд Уельсу виділив 35 мільйонів фунтів стерлінгів на нашу військову підтримку Україні, а валлійські сім’ї прийняли 3000 біженців”, – написав Джонсон.

Також глава британського уряду повідомив, що Шотландія виділила 65 мільйонів фунтів стерлінгів та готова прийняти біженців з України.

“Я розмовляв з першим міністром Шотландії Ніколою Стерджен, щоб проголосити успіх співпраці Великобританії з підтримки України. Я подякував уряду Шотландії за внесок у розмірі 65 мільйонів фунтів стерлінгів у збільшення військової допомоги Великобританії Україні до 2,3 мільярда фунтів стерлінгів і зусилля щодо надання житла 6000 українських біженців”, – написав Джонсон.

Раніше повідомлялося, що влада Великобританії додатково виділить Україні, яка протистоїть російському вторгненню, 1 млрд фунтів стерлінгів, або 1,2 млрд доларів.

Глава Міноборони України Олексій Резніков анонсував новий пакет військової допомоги Україні від країн-членів НАТО.