ВажливеПолітика

Зеленський: Україна здатна змінити хід війни

Україна здатна змінити хід війни в інтересах нашої держави. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час виступу в одному з центрів підготовки підрозділів ракетних військ та артилерії, повідомила його пресслужба в п’ятницю, 3 листопада.

“Всі українці впевнені у наших воїнах. І коли наші люди мотивовані, Україна здатна змінювати хід війни в інтересах нашої держави, в інтересах нашої незалежності. Зокрема, здатні наші воїни-артилеристи, наші ракетники… Воїни, вітаю вас із вашим днем, – сказав глава держави.

За словами Зеленського, “українці вміють бути ефективними навіть у таких умовах, коли окупант переважає завдяки його ресурсам і тому, як він знецінює життя людини. Українці вміють дивувати потужними влучаннями по окупанту, по його позиціях, по його системах, і навіть тоді, коли більшість не вірить у реалістичність тих чи інших наших ударів”.

Президент подякував ракетникам на одному з південних напрямків “за влучання, потужне влучання цієї ночі”.

“Україна проходить уже 618 день жорстокої повномасштабної агресії Росії. Якими б не були складнощі, попри все Україна б’ється й здобуває потрібні результати. Попри все, щодня і щоночі наші воїни завдають потужних ударів по окупанту”, – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, на поточному тижні головком ЗСУ Валерій Залужний попередив про небезпеку позиційної війни для України. У інтерв’ю для The Economist він назвав п’ять ключових військових можливостей і технологій, які можуть змінити ситуацію на фронті на користь української армії.