ВажливеПолітика

Сили тероборони отримали британські бронетранспортери

Сили територіальної оборони Збройних сил України отримали британські бронетранспортери FV432. Машини благодійним коштом придбав Світовий конгрес українців (СКУ), повідомляє Military Media Center.

“Силам ТрО ЗСУ передали британські бронетранспортери FV432 та відновлені для фронту вантажівки та броньовані тягачі”, – йдеться у повідомленні.

Машини для захисників закупив Світовий конгрес українців. Передані благодійниками бронетранспортери додатково обладнають приладами нічного бачення від українського виробника.

Загалом тероборонівці отримали від СКУ вже 40 броньованих машин. Коштом Світового конгресу українців також отримано: медичне майно, різноманітну форму одягу, взуття, електростанції, бронетехніку.

За словами президента СКУ Павла Ґрода була створена платформа Unite With Ukraine, щоб збирати кошти і закуповувати потрібне обладнання для українських захисників. Нині СКУ закриває нову потребу – у розвідувальних дронах, броньованій техніці.

Гусеничний бронетранспортер FV432 призначений для перевезення особового складу на полі бою. Він має герметизований броньовий корпус, який забезпечує захист від куль і осколків артилерійських снарядів. Екіпаж машини складається з двох людей. Попри невеликі габарити, у бронетранспортері передбачено 10 десантних місць.

На додачу FV432 можна використовувати як: командирську машину, швидку допомогу, вантажний транспортер та машину зв’язку.

Нагадаємо, Польща пообіцяла Україні 200 бронетранспортерів Rosomak. Колісний БТР випускається у багатьох модифікаціях. У базовій версії вони озброєні 30 мм гарматою в турелі Hitfist.