Здоров'я

Прості способи дожити до 100 років, які не коштуватимуть вам жодної копійки

Медики розкрили секрети довголіття.

При сучасному рівні розвитку суспільства дожити до глибокої старості можливо в тому разі, якщо вести здоровий спосіб життя, інформує Ukr.Media.

Але цього часом буває недостатньо для того, щоб подолати віковий рубіж.

Зрозуміло, важливо відмовитися від куріння і обмежити кількість алкоголю, але це не єдині умови довгого життя.

Які секрети потрібно знати?

Суперфуди

Багато хто з недовірою ставиться до суперфудів, що є абсолютно марним рішенням. Такі продукти містять в своєму складі велику кількість мінералів, вітамінів, антиоксидантів та інших поживних речовин.

Тому в раціон варто ввести водорості (хлорелу, спіруліну, ламінарію), насіння (льону, чіа, кунжуту), фрукти і ягоди (шипшина, авокадо, годжі, асаї). Це допоможе не тільки продовжити життя, але і наділити людину міцним здоров’ям.

Тварини

Не всі знають про те, що спілкування з тваринами допомагає нейтралізувати руйнівний вплив стресу. Тому існує ряд оздоровчих практик, що включають в себе спілкування з тваринами.

Часто виділяють коней і дельфінів, проте така практика доступна не всім через високу вартість. Тому варто звернути увагу на собак і кішок, які теж сприяють довголіттю своїх власників.

Свіже повітря

Для того, щоб поліпшити стан органів дихання і всього організму в цілому, потрібно на регулярній основі отримувати порції свіжого кисню.

Кращим варіантом є хвойний ліс, гори, море. Але і проста прогулянка по парку володіє практично тими ж корисними властивостями для організму.

Профілактика захворювань

Експерти нагадують, що варто займатися профілактикою небезпечних захворювань, які найчастіше стають причиною передчасної смерті.

Слідкуйте за роботою серцево-судинної системи. Важливо також стежити за показниками цукру, щоб захиститися від діабету. Також варто звертати увагу і на профілактику онкологічних захворювань.

Чай

У країнах, де чай є домінуючим напоєм, відзначається висока концентрація довгожителів. Користю володіє натуральний чай без цукру, молока і ароматизаторів.

Чай матчу, наприклад, вважається одним з найбільш корисних в світі, оскільки оздоровлює організм. Білі сорти напою сприяють оновленню організму на глибокому рівні.

Пуер є потужним загальнозміцнювальним напоєм, що сприяє довголіттю. Зелений чай піклується про серце і захищає від раку.

Трав’яні чаї є кращими засобами проти депресії, тривожності і стресу.