ВажливеСоціум

7 речей, про які розумні жінки ніколи не розкажуть стороннім

Промовчіть, заради вашого ж блага…

Є речі, які розумні жінки не розповідатимуть іншим людям. Ні, це не особисті скелети в шафі, але це те, що допоможе вашій репутації та стосункам:

Ваші комплекси з приводу своєї зовнішності

Покажіть мені жінку, яку абсолютно все влаштовує у своєму тілі. Навіть у самої ідеальної знайдеться якась веснянка, зморшка або родимка, яку вона хотіла б прибрати. Я вже не кажу про вічне бажання схуднути, інформує Ukr.Media.

Загалом, я не зустрічала ще жодну жінку, яка б не хотіла в собі щось змінити. Різниця в тому, що розумні жінки не акцентують увагу на своїх уявних недоліках. Вони знають, що це не допоможе їм позбутися від них, а лише приверне до них ще більше уваги. Замість цього вони підкреслюють свої достоїнства і вміло ними грають.

Всі подробиці відносин

У понеділок ви щасливі, у вівторок “з вас вже вистачить”, в середу “все складно”, але пристрасний поцілунок та. інтим в четвер довів, що все добре, і ось вже в п’ятницю ви знову закохані. Для вас це добре, але коли ви все це розповідаєте своїм друзям, вони, зазвичай, зосереджуються лише на поганому, і тим самим ви применшуєте свої стосунки і псуєте репутацію вашої пари.

Той момент, коли ви “трохи погарячкували” під час розставання

Коли ви надіслали йому мільйон повідомлень або дзвонили невтомно, поки у вас не сіла батарея. Коли ви дзвонили йому у двері, ридаючи, або зважилися на відчайдушну помсту. Це не круто, але трапляється — ви це зрозуміли і вже пішли далі. Але не варто цим ділитися з іншими — це ніколи не буде на вашу користь.

Кількість чоловіків, з якими ви спали

Тут немає правильної відповіді, тому просто будьте дорослими людьми, змиріться, що у кожного з вас було своє минуле, і йдіть далі. За однією цифрою не можна судити: в однієї дівчини було 5 чоловіків, але з кожним з них вона зустрічала довгий період, а в іншої було троє, але всіх вона змінила протягом одного тижня. Все відносно.

Що ви можете зробити краще

Не потрібно говорити іншим, що ви можете зробити щось краще, навіть якщо ви “просто хочете допомогти”. Дозвольте людям самим постаратися — це буде ввічливо і гідно.

Скільки грошей Ви заробляєте/витрачаєте

Гроші — це дуже складна тема, яка може викликати найрізноманітніші почуття: від тривоги і невпевненості в собі до ревнощів і осуду.

Ваша думка про його родину та друзів

Якщо вони не зовсім небезпечні та неповажні, не потрібно ділитися своїми особистими конфліктами з кимось важливим для вашого чоловіка. Якщо йому і доведеться робити вибір, швидше за все він буде не на вашу користь.