Соціум

Жінки з цими іменами ризикують стати алкоголічками

Кажуть, жіночий алкоголізм лікувати набагато важче, ніж чоловічий.

Алкоголізм ця напасть зачіпає не тільки чоловіків, але і жінок. У когось схильність до залежності передалася у спадок, хтось потягнувся до пляшки через стрес або трагедію. Однак є і магія імені, яка привертає власниць певних імен швидко підсісти на алкоголь. Дівчатам і жінкам з наступними іменами слід бути особливо обережними, так як вони ризикують стати алкоголічками, інформує Ukr.Media.

Єлизавета

Зарозумілість і зайва самовпевненість жінки на ім’я Єлизавета може якраз підвести її до алкоголізму.

Сильна духом Єлизавета опинилася в зоні ризику і може скотитися під захід життя в алкоголічки. Річ у тім, що володарка цього імені зазвичай вважає, що будь-яку залежність зможе перебороти ще в самому зачатку. Зарозумілість і зайва самовпевненість жінки може якраз підвести її до точки неповернення. Ще один фактор, який може перетворити прекрасну Лізу в залежну від алкоголю даму, — розбите серце. Такі дівчата погано переносять зраду і часто топлять моральний біль в склянці.

Яна

Якщо Яна зіткнеться з сильним потрясінням, задепресує або вигорить, знайде розраду в алкоголі.

Носителька красивого жіночого маєтку Яна теж опинилася в групі ризику. В цілому вона часто сама любить випити без особливого приводу, виправдовуючи таке захоплення приємним смаком напоїв. Насправді ж, Яна може почати серйозно захоплюватися алкоголем, якщо у неї з’являться ментальні проблеми. Нерідко психіка власниць цього імені з дитинства слабка і нестійка. Якщо в дорослому віці Яна зіткнеться з сильним потрясінням, депресією або вигорить, то, найімовірніше, знайде уявну розраду в алкоголі.

Юліана

Розтрачені амбіції і нереалізованість сильно вдарять по Юліані, змусять шукати розваги в п’яному угарі.

Якщо інші дівчата “лікуються” алкоголем і ризикують стати від нього залежними через особистих переживань, Юліана хапається за пляшку виключно від нудьги. Розтрачені амбіції і нереалізованість сильно вдарять по жінці з цим ім’ям, змусивши шукати розваги в п’яному угарі. Юліана трудоголік і кар’єристка, для такої дівчини дуже важливо мати статусність і високе положення в суспільстві. Якщо ж такого не трапиться, носителька імені Юліана з великою ймовірністю почне пити від туги і нудьги.

Лариса

Лариса ризикує стати алкоголічкою через слабкість перед спокусами.

Володарка імені Лариса ризикує стати алкоголічкою через слабкість перед спокусами. Іншими словами, жінка просто не знає міри, тому скотитися в залежність їй простіше і швидше. Носителька цього імені часто не дуже уважна до власного здоров’я, тому не помітить перші стадії алкоголізму. Однак якщо поруч з Ларою буде вірний і люблячий чоловік, катастрофи можна уникнути. А ось якщо жінка потрапить в погану компанію, точно до пенсії залишиться назавжди з пляшкою в руці.