Соціум

Навіщо мудрі господині засипають ложку прального порошку в пилосос

Ви теж здивуєтеся, коли дізнаєтесь.

Ця невелика хитрість допоможе кожній господині підтримувати свіжість і комфорт в будинку. Особливо цей лайфхак стане в нагоді тим, у кого є домашні вихованці. Часто наші улюблені тваринки можуть специфічно пахнути, а порошок допоможе позбутися від запаху, інформує Ukr.Media.

Пилосос — один з найпотрібніших побутових приладів. З цим погодиться кожна господиня. З його допомогою можна швидко прибрати в квартирі. До того ж він ретельно позбавляє від пилу, на відміну від віника, який його піднімає. Як не крути, прогрес — це дуже корисна штука.

Всі знають, як працює це диво техніки: за допомогою звичайного всмоктування пилосос збирає бруд і пил в спеціальну ємність. Повітря, що всмоктується пилососом, проходить через фільтри і потрапляє назад в кімнату. Часто в ньому може бути присутній запах пилу. Щоб від цього позбутися, необхідно регулярно очищати контейнер від пилу. Але, на жаль, не завжди виходить позбутися від запаху повністю.

Як позбутися від запаху пилу

Хороша новина полягає в тому, що порошок допомагає усунути запах пилу. Щоразу додавайте його в пилосос — і тепер ніяких проблем. За допомогою цього методу можна проводити повноцінне прибирання, тепер не залишається ні пилу, ні його запаху.

Додавати порошок потрібно в спеціальний мішок. Досить насипати невелику кількість порошку — 2-3 столових ложки цілком достатньо. Після прибирання повітря насичується приємним ароматом і надовго освіжає приміщення.

Для того, щоб цей лайфхак працював краще, варто додавати порошок в очищений від попереднього прибирання пилозбірник. Працювати ця хитрість буде до того часу, поки не доведеться знову очищати контейнер від пилу.

До речі, для тих, хто любить експериментувати, радимо додати до порошку пару ватних дисків, змочених улюбленим парфумом. Таким чином, будинок наповниться ще більш приємними запахами. Нехай ваш дім завжди буде комфортним, чистим і свіжим!