ВажливеСоціум

Лимонна кислота для прибирання будинку — на всі випадки життя

Ефективна і дешева заміна дорогої хімії.

Чи знаєте ви, що лимонною кислотою можна почистити дуже багато речей в будинку? І це так само ефективно, як і дорогі хімічні засоби з магазину! А потрібна всього-то 1 ст. л. лимонної кислоти!

Додайте 1 ст. л. лимонки в чайник, залийте водою, доведіть до кипіння, почекайте 5 хвилин. Злийте воду в таз, почистіть чайник щіткою або губкою з усіх боків водою з лимонною кислотою, інформує Ukr.Media.

Очищається як скло, так і пластик!

Якщо на речах є плями від ягід, то найкраще їх видалити розчином лимонної кислоти (0,5 л води + 1 ст.л. лимонки). Побризкайте на пляму розчином, залиште на 5 хвилин.

Потім виперіть річ, як зазвичай, в машинці. Від плями не залишиться і сліду!

Зимове взуття з часом дубіє, особливо через сіль на вулиці. Щоб видалити білі розводи, пом’якшити взуття і зробити колір ще яскравіше, скористайтеся все тим же розчином лимонної кислоти.

Розбризкайте на взуття, залиште на 5-10 хвилин. Потім почистіть взуття. Воно стане м’якше, колір — яскравіше, а всі забруднення зникнуть

Також розчином лимонної кислоти можна почистити брудні підвіконня.

Але бажано до розчину додати трохи рідкого господарського мила: тоді прибирання пройде значно швидше.

Нарешті, розчином лимонної кислоти можна розчинити жовтий наліт у вазі, посуді, чайнику і т.д. просто залиште на 10-15 хвилин, а потім змийте.

Скло буде як нове!