ВажливеПолітика

Байден ініціює скасування податку на бензин

Президент США Джо Байден у середу, 22 червня, закликає Конгрес скасувати податок на бензин, який становить 18,4 цента за галон, повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.

На очікуванні заяви ціни на нафту прискорили зниження.

Так, вартість серпневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилася до $110 за барель, що на $4,5 (3,9%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилася до $104,65 за барель, що на $4,87 (4,45%) нижче за підсумкове значення попередньої сесії.

Також трейдери очікують дані Американського інституту нафти про запаси в США, а також виступ голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла в банківському комітеті Сенату. Його заяви є важливими для оцінки перспектив американської економіки.

Зазначається, що одним з головних факторів, що стримують зростання цін на нафту, є побоювання, пов’язані з тим, що швидке посилення політики Федрезервом призведе до рецесії в США, а також зниження попиту на нафту.

ОПЕК прогнозує уповільнення зростання попиту на нафту у світі наступного року до 2 млн барелів на добу з 3,36 млн цього року.