Килимок у ванній завжди буде пухнастим і м’яким та пахнути свіжістю
Вибираючи новий килимок у ванну кімнату, краще купувати такий, щоб можна було прати в пральній машині. Всі ми любимо після ванни наступати на чистий м’який килимок. Перший місяць килимок саме таким і буде. Але вже через кілька місяців можна помітити, що навіть після прання ворс «збитий», довго сохне, інформує Ukr.Media.
Як виправити ситуацію? Потрібно просто поміняти підхід до прання.
Список найпоширеніших помилок з приводу догляду за килимком у ванній кімнаті
Не періть килимки пральним порошком. Він не розчиняється до кінця, осідає в волокнах і робить їх жорсткими. Краще використовувати гелі або мило.
Температура прання не повинна перевищувати 40 градусів.
Якщо перете в машинці, вибирайте до 800 оборотів віджиму.
Не використовуйте кондиціонер для білизни. Він накопичується в тканинах. Такий килимок довше сохне і гірше вбирає вологу.
Не використовуйте відбілювачі і порошки з відбілюючим ефектом. Вони прискорюють процес зносу волокон.
Прати килимок потрібно не рідше одного разу на тиждень. Візуально він може здаватися чистим, але за фактом у ванній завжди підвищена вологість. У такому середовищі розмноження бактерій йде швидше. На килимок ми встаємо ногами до миття, після. Протягом дня багаторазово підходимо до умивальника в шкарпетках, капцz[ або босоніж.
Для отримання максимально чистого результату килимок потрібно прати у два етапи
Спочатку покладіть килимок у ванну, добре змочіть в воді і натріть господарським милом. Для цієї мети підійде будь-яке господарське мило.
Килимок натирайте дуже добре, з обох сторін. Він весь повинен бути просочений милом.
Натираємо і залишаємо на 15 хвилин.
Другим етапом відправляйте свій килимок в пральну машину. Якщо ваш килимок на жорсткій основі або не підлягає пранню в машинці (виробник обов’язково повинен був вказати цю інформацію на виробі), періть його руками.
Виставляйте не більш 40 градусів при пранні. Обов’язково додайте в гель для прання пару ложок кальцинованої соди.
Кондиціонер, звичайно, не потрібен. У відсік замість нього налийте 100 мл води і розчиненій в ній 1/2 чайної ложки лимонної кислоти.