ВажливеПолітика

“Вихід російських військ з території України” – Держдеп США відповіл Орбану

Будь-яка держава, яка має вплив або відіграє певну роль, повинна докласти всіх зусиль, щоб забезпечити повний вихід російських військ з території України. Про це у вівторок, 2 липня, заявив заступник речника Державного департаменту США Ведант Патель під час брифінгу.

Представник Держдепу підкреслив, що США і НАТО вважають, що єдиним правильним рішенням є вивід російських окупаційних військ з території Україніи.

“Російська Федерація просто має піти”, – сказав Патель, коментуючи пропозицію прем’єра Угорщини Віктора Орбана про припинення вогню в Україні.

Він підкреслив, що Росія є агресором, який посягає на територіальну цілісність і суверенітет України та нехтує Статутом ООН.

“Я залишу право відповідним країнам говорити про свою політику, але ми чітко заявили партнерам і союзникам по всьому світу, що будь-яка держава, яка має вплив або відіграє певну роль, повинна докласти всіх зусиль, щоб забезпечити повний вихід Росії з України”, – зазначив представник Держдепу США.

Як відомо, Орбан прибув у Київ вранці 2 липня з неоголошеним візитом. Це його перша поїздка в Україну після початку повномасштабної війни РФ.