ВажливеНаука

В Україні відкриють другий у світі GovTech-центр

Віцепрем’єр-міністр з інновацій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, президент Всесвітнього економічного форуму Бьорге Бренде та керівний директор Джеремі Юргенс підписали угоду про відкриття урядового технологічного центру в Києві. Про це урядовець повідомив у Telegram в середу, 17 січня.

“GovTech-центр займатиметься цифровою трансформацією уряду, розвитком електронного врядування та цифрових навичок. Завдяки центру українські стартапери та інноватори зможуть обмінюватися досвідом з іноземними партнерами й прискорювати цифрові реформи в Україні”, – зазначив Федоров.

Перший такий центр найближчим часом запрацює в Берліні. Україна стане другою країною у світі, де буде відкрито таку платформу.

“Це доводить, що міжнародні партнери високо оцінюють розвиток інновацій і технологій в Україні. Поступово ми стаємо глобальними лідерами цифрової трансформації урядів і держав”, – додав міністр.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Рустем Умєров обговорив з учасниками IT-коаліції асиметричні відповіді РФ.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що вітчизняні дипломати почали використовувати інструменти штучного інтелекту у своїй роботі.