ВажливеПолітика

Канада планує виробляти бронетехніку на території України

Канадський виробник бронемашин Roshel планує розгорнути виробництво на території України. Про це заявив генеральний директор компанії Роман Шимонов в інтерв’ю Defense Archives.

“Ми на завершальній стадії планування локалізації частини нашого виробництва в Україні”, – зазначив він.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення Росії до компанії влаштувалося понад 200 біженців з України. Вони дістали необхідний досвід та прагнуть повернутися додому, щоб продовжити роботу вже там.

Нині в Україні працює кілька сервісних центрів, які обслуговують бронемашини Roshel, які використовуються Силами оборони, розповів гендиректор. Імовірно, саме на базі одного з таких центрів і буде розгорнуто часткове виробництво бронемашин.

“Ми активно працюємо в три зміни та продовжуємо зусилля для підтримки України. Війна, що триває, вимагає значної кількості транспортних засобів для забезпечення захисту й мобільності залучених сил. Ми прагнемо максимально задовольнити ці потреби, і наші темпи виробництва будуть відповідати контрактам і підтримці, яку ми отримуємо від країн-донорів та українського уряду”, – підкреслив Шимонов.

Компанія Roshel Smart Armored Vehicles – один з найбільших виробників броньованої техніки для комерційних і урядових організацій у Північній Америці. Штаб-квартира компанії розташована в Брамптоні, Канада.

Серед замовників Roshel Міністерство внутрішньої безпеки США, Держдеп США, NASA, Служба митної та прикордонної служби США, Національна оборона (Канада) та інші.

Як ми вже писали, Канада в рамках нової військової допомоги передасть Україні партію приладів нічного бачення.