ВажливеПолітика

Фінляндія передала Україні новітні зразки зброї

В Україну були експортовані останні новинки фінської оборонної промисловості, а не лише зброя зі складів армії. Про це сказав голова відділу військової економіки Сил оборони Фінляндії генерал-лейтенант Мікко Хейсканен, повідомила напередодні телерадіокомпанія Yle.

“Відгуки про використання фінської продукції були позитивними”, – зазначив військовий посадовець, додавши, що отриманий в Україні досвід стане у пригоді для розвитку новітньої фінської техніки.

Хейсканен також зауважив, що резерви на виробництво, зроблені Силами оборони для фінських компаній, можуть бути активовані для використання на підтримку України. Для цього, за його словами, потрібна політична воля та додаткове фінансування.

Нагадаємо, днями президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що його країна зробить все можливе задля перемоги України у війні проти Росії. На його думку, шлях до миру лежить через поле бою в Україні.

Раніше Фінляндія передала Україні 23 пакет військової допомоги. Він містить засоби для ППО і снаряди загальної вартістю майже 200 млн євро.