ВажливеПолітика

Британія прийме саміт 47 лідерів країн ЄС та держав-партнерів

У Великій Британії 18 липня пройде четвертий саміт Європейської політичної спільноти за участю близько 50 лідерів Європи. Про це повідомляється на сайті британського уряду.

“Я радий, що Велика Британія прийме в себе наступне засідання Європейської політичної спільноти в історичному Бленгеймському палаці. Це важливий форум для співпраці всієї Європи з питань, які стосуються всіх нас, загрожують нашій безпеці та процвітанню”, – йдеться у заяві прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака.

Він зазначив, що на зустрічі зберуться “європейські друзі, партнери та сусіди, щоб вирішити наші спільні проблеми – від надання повної підтримки Україні до припинення контрабанди людей та нелегальної міграції”.

Зустріч пройде у Бленгеймському палаці в Оксфордширі – об’єкті Світової спадщини ЮНЕСКО, місці народження та родинній резиденції колишнього прем’єр-міністра Вінстона Черчілля.

Нагадаємо, попередній самміт ЕС пройшов в Іспанії, також самміт Європейської політичної спільноти проходив у Чехії та Молдові.