ВажливеПолітика

В Естонії стартували міжнародні військові навчання під егідою США

В Естонії стартували військові навчання Swift Response 2023, під час яких Сили оборони та союзники відпрацьовують швидке перекидання військ та техніки під егідою США. Про це повідомляє ERR.

За словами начальника штабу навчань Swift Response в Естонії полковника Віктора Кальницького, під час навчань відбудеться кілька повітряно-десантних операцій.

У навчаннях візьмуть участь майже 1500 військовослужбовців Польщі, США, Чеської Республіки, Великої Британії, Латвії та Естонії.

Як повідомляється, під час великої повітряно-десантної операції на аеродромі Нурмсі висадиться майже 600 парашутистів збройних сил Польщі, Британії та Чехії.

До маневрів залучені різні підрозділи Сил оборони, а також частини Кайтселійта Північно-Східного, Північного та Західного округів територіальної оборони.

Союзна авіація представлена як вертольотами, так і великими транспортними літаками. Активна фаза навчань завершиться 14 травня.

Swift Response 23 – це міжнародні навчання командування армії США в Європі та Африці, які проводяться в Естонії, Іспанії та Греції. Вони є частиною великих маневрів США Defender 23, пов’язаних з навчаннями збройних сил Польщі Anakonda 23. Маневри Swift Response проходять із 7 по 20 травня.

Нагадаємо, 8 травня в північній частині Європи розпочалися військово-морські навчання Грізний щит.. У них беруть участь понад 20 військових кораблів США і НАТО, а також більш як 30 літаків, зокрема F-35.

Раніше повідомлялося, що на території Швеції у квітні і травні відбудуться військові навчання Аврора-23, які стануть найбільшими національними маневрами за більш ніж 25 років.