ВажливеПолітика

Україна отримала від трьох країн партію Leopard 1

До України прибули перші десять танків Leopard 1, які спільно підготували Данія, Німеччина та Нідерланди. Про це повідомили Збройні сили Данії.

“Десять танків Leopard 1 уже перебувають на території України, і ще більше перебувають у дорозі. Вони можуть стати частиною наступу, який продовжують українці. Робота, що триває з весни, не припиняється. Навчання відбувається у Німеччині, де данські танкові інструктори спільно з німецькою стороною готують екіпажі та передають танки Україні”, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що до другої партії, відправленої із заводу, також входять 10 танків.

“Це дуже важливе завдання. Данія направила до Німеччини кілька наших найкращих танкових інструкторів, щоб навчити українців максимального використання цієї системи озброєння. І я не сумніваюся, що це допоможе їм виграти оборонну битву, яку вони ведуть зараз”, – заявив головнокомандувач ЗС Данії Арпе Нільсен.

Нагадаємо, 30 серпня уряд ФРН повідомив про надання чергового пакета військової допомоги Україні, до якого увійшли танки Leopard 1A5.

Також ЗМІ повідомляли, що Німеччина звернулася до Греції із пропозицією передати Україні до 100 танків Leopard 1A5, а натомість отримати модернізовану бронетехніку.