Соціум

Який сир обрати для сирників, щоб вийшла смачна страва

Кулінари розкрили головний секрет успіху.

Сирники — неймовірно смачний традиційний сніданок. Страва одночасно і проста, і складна. Чому так? Результат багато в чому залежить від якості використовуваних продуктів. На окрему увагу заслуговує сир, адже саме його використовується 80-90% від загальної маси компонентів, інформує Ukr.Media.

Хочете, щоб улюблені ласощі завжди вийшли смачними? Необхідно зрозуміти, який сир кращий для сирників. Давайте розбиратися в цьому питанні.

На що звернути увагу при виборі сиру

Вибір якісного сиру — гарантія приготування смачних, ніжних і ароматних класичних сирників. Є кілька нюансів вибору кисломолочного продукту, враховуючи які, у вас завжди буде виходити страва:

Натуральність. Багато сучасних виробників спеціально змінюють інформацію про склад сиру. Під виглядом хорошого кисломолочного продукту нерідко продаються фальсифікати. Однак перевірити натуральність не складе труднощів. Наприклад, капаємо кілька крапель йоду. Якщо маса синіє, значить в складі багато крохмалю. Якісний продукт не змінює кольору при контакті з йодом.

Колір і запах. Хороший продукт має гарний білий колір без темних плям і приємний кисломолочний аромат. Наявність рожевих, зелених і чорних ділянок говорить про псування.

Вологість. Занадто мокрий сир використовувати для приготування сирників на сковороді або в духовці не варто. В цьому випадку при замішуванні тіста доведеться використовувати багато борошна, що погіршить смак готової страви. Бажано брати продукт середньої вологості. Його не потрібно додатково трансформувати.

Відсоток жирності. Багато кулінарів, в тому числі і імениті кухарі, вважають, що найкраще брати кисломолочний продукт середнього ступеня жирності. Сир 0% володіє яскраво вираженою кислотою, компенсувати яку можна тільки шляхом додавання великої кількості цукру, що погано відіб’ється на користі і зовнішньому вигляді готової страви.

Структура. Який взяти: зернистий чи однорідний? Пастоподібний сир робить випічку більш ніжною, повітряною. При цьому його не потрібно додатково готувати, чого не скажеш про зернистий кисломолочний продукт.