Соціум

У Берліні в’язницю перетворили на сімейний готель

У районі Шарлоттенбург у Берліні відкрили сімейний готель Wilmina, який спочатку був жіночою в’язницею. Двір місця ув’язнення перетворили на ресторан, а прилеглий до нього кримінальний суд – на галерею, номери створені з колишніх тюремних камер, пише Daily Mail.

Комплекс в’язниці та суду, спроектований архітекторами Адольфом Брукнером та Едуардом Фюрстенау, датується 1896 роком. Він просякнутий німецькою історією – секція, розташована у задній частині комплексу, використовувалася як в’язниця для бійців опору під час Другої світової війни.

Після того, як в’язниця закрилася 1985 року, частина її майна стала служити архівом земельного кадастру.

Тепер берлінська компанія Gruntuch Ernst Architects перетворила його на 44 номери.

Кожен номер відрізняється між собою та поєднує історичну автентичність із сучасною розкішшю та комфортом. Кімнати оформлені у заспокійливих світлих тонах та м’яких текстурах.

“Берлінські архітектори Gruntuch Ernst присвятили багато сил цьому місцю. У чуйному діалозі з історією їм вдалося радикально перетворити її з в’язниці на місце туги з готелем і рестораном. Процес включав зміну просторової конфігурації та її значення таким чином, щоб антигромадський простір міг стати привабливим місцем – перлиною для навмисно обраного усамітнення”, – сказано у заяві готелю.