ВажливеСоціум

Реєстрація вживаних автомобілів в Україні скоротилася на 16%

Український автопарк у липні поповнили майже 45,8 тисяч легкових авто – це на 16% менше, ніж минулого місяця. Про це повідомляє асоціація автовиробників України Укравтопром.

Зазначається, що із цієї кількості 10% випало на автомобілі у віці до 5 років, 15% – легкові автомобілі від 6 до 10 років, а 75% авто було виготовлено понад 10 років тому.

Також найбільша кількість реєстрацій поюзаних машин, які у липні перейшли на українські номери, була оформлена у Львівській області – 14% із загальної кількості.

“Волинську прописку отримали 11% авто. Третій результат на Рівненщині – 8% реєстрацій розмитнених легкових авто із пробігом”, – йдеться у повідомленні.

Як розповіли в асоціації, протягом липня українці найчастіше реєстрували такі автомобілі, що ввозяться з-за кордону:

VOLKSWAGEN Passat – 2,8 тис. шт.;
VOLKSWAGEN Golf – 2,7 тис. шт.;
RENAULT Megane – 2,2 тис. шт.;
SKODA Octavia – 1,7 тис. шт.;
FORD Focus – 1,3 тис. шт.

“Усього з початку цього року на українську реєстрацію перейшли 310,2 тис. б/в легкових авто, що майже на чверть більше, ніж за аналогічний період минулого року”, – резюмували в асоціації.

Нагадаємо, у червні в Україні продали 2,9 тисячі нових легковиків. Це на 14% більше, ніж у травні поточного року, але на 67% менше, ніж за місяць минулого року.

Раніше повідомлялося, що в Україні за підсумками липня реєстрація нових легкових автомобілів збільшилася на 26%, порівняно з червнем – 3 648 авто.