ВажливеПолітика

Прості дідівські методи, які допоможуть позбутися подряпин на лобовому склі

Три швидких і дешевих способи, які зекономлять вам кошти на заміні скла.

Скло сучасних автомобілів зараз роблять «м’якими». І від цього водії сильно страждають, адже лобове скло моментально покривається дрібними подряпинами від щіток склоочисника, інформує Ukr.Media.

Також свою частину в цю неприємність вносять і дорожній пил з піском, які нещадно бомбардують скло.

«М’яке» скло — це сучасний тренд. Так виробник економить і сперечатися з цим фактом нерозумно.

Набагато корисніше знати, як без відчутних наслідків для власного гаманця прибрати дрібні подряпини зі скла. А робити це треба, адже вони сильно заважають. Скажімо, на сонці подряпини відблискують, заважаючи водієві. Ну а вночі світло фар зустрічних машин, відбите безліччю подряпин, дратує очі і шофер водій втомиться.

Зубна паста

Проблему можна вирішити за допомогою звичайної зубної пасти. Адже, по суті, це абразивний склад, якому під силу впоратися з неглибокими подряпинами.

Спочатку потрібно ретельно вимити скло і протерти насухо. Головне, щоб на ньому не залишилося пилу, адже розтираючи його дрібні частинки, можуть зробити тільки гірше.

Після того, як лобове скло висохне, наносимо на його поверхню пасту і починаємо розтирати простою губкою для миття посуду. Там де подряпини, «проходимося» із середнім зусиллям.

Цей спосіб допоможе розв’язувати проблему на якийсь час, адже паста змивається і подряпини будуть видні знову. Однак, описана процедура відстрочить їх появу.

Суха гірчиця з оцтом

Ще один народний спосіб, який може надовго позбавити від подряпин.

Беремо гірчичний порошок, оцет і змішуємо обидва інгредієнти так, щоб отримана субстанція нагадувала густу сметану. Потім залишається нанести склад на чисте скло і відполірувати сухою тканиною. Ефект від такої обробки буде сильніший, ніж від зубної пасти. Але проживе подібне полірування не довго. Та і зі сколами гірчиця, як і зубна паста, на жаль, не впорається.

Паста ДОІ

Дивна назва перекладається як Державний оптичний інститут, а сама паста являє собою брусок зеленого кольору. Її випускають під різними номерами. Чим вище номер, тим абразивніший в неї склад. Для полірування скла підійдуть пасти з номерами 1 або 2. Першу можна взяти для легкого полірування, номер 2 підійде для видалення подряпин трохи більше.

Пасту №2 можна використовувати для полірування заднього скла хетчбека або ліфтбека. Адже там є свій склоочисник, а його щітку практично жоден власник не змінює. І з часом там з’являються глибокі подряпини, «залатати» які досить важко. А паста з цим впорається.