ВажливеЗдоров'я

Лікарі пояснили, чому деякі люди не мають температури, коли хворіють

Чому немає жару при хворобі.

У деяких випадках у людей не підвищується температура тіла під час хвороби. Це свідчить про те, що вже на початковому етапі імунна система починає активно боротися з інфекцією, заявили медики, інформує Ukr.Media.

Підвищення температури говорить про боротьбу організму з вірусом і є ознакою запального процесу. Однак така реакція проявляється не завжди, пояснили лікарі.

Є люди, які хворіють без температури. Просто їх імунна система включається на початковому етапі. З інфекційним агентом зустрічається так звана перша лінія оборони — на слизову потрапляють вірусні або бактеріальні частинки, і туди спрямовуються лейкоцити, макрофаги, які повинні впоратися з інфекцією. Тому немає підвищення температури і все добре складається, — розповіли фахівці.

Небезпеку становить надмірна реакція на інфекцію, коли температура тіла збільшується до 39 градусів і вище. В цьому випадку потрібно збивати температуру. Але якщо підвищення невелике, то цього краще не робити і дозволити організму справлятися самостійно.