Соціум

Дієві та копійчані засоби, які відмиють навіть дуже брудний посуд

Впораються з засохлим жиром на тарілках і сковорідках.

Посуд на кухні використовується постійно. Часом його накопичується дуже багато, часом забруднення з нього не бажають відходити, інформує Ukr.Media.

Все це здається справжньою катастрофою, чимось неймовірним, з чим впоратися просто не можна. Насправді навіть з засохлим жиром на будь-яких тарілках і сковорідках можна впоратися.

Господиня може мити посуд різними засобами, може витрачати на них купу грошей. Але цього можна уникнути, якщо користуватися більш простими, але дієвими методами миття посуду.

Розчин харчової соди

Цей спосіб зажадає того, щоб замочити посуд. Його слід покласти в таз, налити в нього гарячу воду. Далі в ємність слід додати соду з розрахунку 3 столові ложки на 1 літр води.

Залишити посуд в розчині слід на годину або більше, після чого його потрібно потерти губкою або спеціальною щіточкою, щоб забруднення пішли остаточно.

Лимонна кислота

Цей засіб є універсальним, може застосовуватися для очищення різних поверхонь. Для миття посуду його теж можна використовувати. Необхідно просто розподілити лимонну кислоту по поверхні брудного посуду, залишити її там на 20 хвилин.

Після залишиться тільки протерти тарілки і чашки, обполоснути їх водою або ж вимити із засобом звичним чином.

Суха гірчиця

Цим засобом мили посуд бабусі і прабабусі. Він добрий не тільки тим, що є дієвим, але і тим, що повністю натуральний, ніяк не шкодить посуду, їжі, яка в нього буде кластися. У тазу з теплою водою потрібно розчинити кілька столових ложок з гіркою гірчиці.

Їх кількість залежить від ступеня забруднення посуду. Далі потрібно покласти в цю рідину тарілки, вилки, чашки, потримати там протягом 1 години. Після цього весь бруд легко змиється.

Перекис водню

Її потрібно змішати з содою 1 до 1. Отриманий склад потрібно нанести на губку, після чого потерти ним посуд.

Далі засіб залишиться тільки змити водою, витерти посуд насухо. Він буде чистим, буде сяяти.

Всі ці засоби копійчані, але дієві. З їх допомогою будь-який посуд вдасться привести в порядок.